czwartek, 20 wrzesień 2018 06:35

Pokaz iluzji

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Uczestnicy ŚDS na Międzynarodowym Festiwalu Iluzjonistów...

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim wraz z opiekunami wybrali się na Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion. Festiwal wystawiony był na Scenie Teatralnej w Domu Technika NOT w Gdańsku. Wyjście do teatru realizowane było w ramach Projektu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2018 dla Miasta Pruszcz Gdański.

Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów "Champions of Illusion" zaprezentowała triki i sztuczki, które wzbudziły zachwyt i podziw wśród widowni a w szczególności wśród naszych uczestników. Najwięcej zachwytu budziła sztuczka związana z lewitowaniem przedmiotów. Jednak najbardziej ciekawą i szokującą sztuczką, która była jeszcze bardziej widowiskowa okazało się przebijanie kolcami pudełka w którym znajdowała się asystentka iluzjonisty. W trakcie trwania pokazu pojawiły się sztuczki z odgadywaniem karty, wyciąganiem monety z miejsc, w których wcześniej ich nie było, łączeniem sznurków itp.

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy chętnie oglądali pokaz, wymieniali się spostrzeżeniami oraz wrażeniami. Po spektaklu bardzo emocjonalnie opowiadali co widzieli, próbowali odgadnąć jak magicy wykonywali sztuczki, itp.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Czytany 1616 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 październik 2018 06:39
Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj się

On-line

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.