1% PIT dla PSONI

Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Możesz nas wesprzeć przekazując 1% swojego podatku dochodowego. Wypełniając zeznanie podatkowe wpisz nasz numer KRS. Jeden procent twojego podatku pomoże nam finansować rehabilitację i edukację osób z niepełnosprawnością intelektualną i przyczyni się do przygotowania ich do samodzielnego życia oraz integracji społecznej.

Program PIT udostępniamy we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczania podatku i automatycznie przekaż nam 1% - kliknij TUTAJ.

KRS 0000325123

Zapisz

Zapisz

Nasz aktualny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                      

Regulamin Sekcji Rady Rodziców

w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

wtorek, 17 wrzesień 2019 11:13

Wycieczka do Giżycka

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Uczestnicy WTZ podróżują...

Warsztaty Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim wybrały się na wycieczkę po pięknych Mazurach. Zrealizowaliśmy nasze plany: odwiedziliśmy m.in. Twierdzy Boyen w Giżycku, korzystając z pięknej pogody korzystaliśmy z uroków jeziora Niegocin zażywając kąpieli. Pływaliśmy też statkiem przez jeziora mazurskie do Mikołajek, a także rowerami wodnymi i kajakami po jeziorze Kisajno. Wycieczka była bardzo udana!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Czytany 2543 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 październik 2019 11:47
Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj się

On-line

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.