1% PIT dla PSONI

Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Możesz nas wesprzeć przekazując 1% swojego podatku dochodowego. Wypełniając zeznanie podatkowe wpisz nasz numer KRS. Jeden procent twojego podatku pomoże nam finansować rehabilitację i edukację osób z niepełnosprawnością intelektualną i przyczyni się do przygotowania ich do samodzielnego życia oraz integracji społecznej.

Program PIT udostępniamy we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczania podatku i automatycznie przekaż nam 1% - kliknij TUTAJ.

KRS 0000325123

Zapisz

Zapisz

Nasz aktualny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                      

Regulamin Sekcji Rady Rodziców

w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

poniedziałek, 25 listopad 2019 14:17

Edukatorzy z Muzeum

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niecodzienna lekcja historii...

W OREW-ie odbyła się żywa lekcja historii, przeprowadzona przez edukatora Krzysztofa z Muzeum Gdańska. Dowiedzieliśmy się jak dawniej leczono choroby... co nosili XVIII-wieczni lekarze, oj działo się. Następnym razem zawitała do nas "Panienka z okienka" - dzięki edukatorom z Muzeum Gdańska dawne stroje przypadły nam bardzo do gustu... niektórym naprawdę było w nich do twarzy. Dziękujemy pani Ani za bardzo ciekawą lekcję!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Czytany 2126 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 grudzień 2019 14:23
Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj się

On-line

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.