PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim zaprasza do zapoznania się z wzorem regulaminu SEKCJI RODZICÓW.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

  POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW: TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO I FIZJOTERAPEUTY do  ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY!
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W ZAŁĄCZNIKU PDF NA PODSTRONIE -> ŚDS -> O NAS


 

poniedziałek, 27 maj 2013 11:31

Piknikowy Dzień Godności

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Dzień Godności odbył się w piknikowej, rodzinnej atmosferze.

Tegoroczny Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Intelektualnie, połączony z obchodami 50-lecia naszego Stowarzyszenia odbył się w formie piknikowej, na posesji przy ul. Grunwaldzkiej 71.

Obchody rozpoczęły się poprzez wtoczenie Koła, symbolizującego historię naszego Koła. Koło ciągnęły "koniki", a pomagali zaproszeni goście. Można było obejrzeć etiudy ze Starego Kina, przygotowane przez uczniów OREWu, a także Teatr Dziur. Oprócz występów Kolorowej Grupy, mogliśmy się bawić przy piosenkach biesiadnych.

Dla chętnych było wiele atrakcji: zabawy z kołem, chustami animacyjnymi, malowanie okolicznościowych "tatuaży". Nie zabrakło też zawodów sportowych na pobliskich orliku.

Kawiarenka oferowała piknikowe smakołyki: od kiełbasek prosto z grilla, poprzez rozmaite sałatki, na ciastach skończywszy, a do tego przepyszne napoje owocowe.

Wystawa: Złote Chwile - Złote Gody przedstawiała najważniejsze wydarzenia z minionych 16 lat istnienia Koła. Wizerunki kadry PSOUU Koło w Pruszczu Gdańskim widoczne były na tablicach To my toczymy to koło. Cała impreza filmowana była również z hexakoptera, który krążył nad terenem, na którym bawiliśmy się.

Czytany 18593 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 czerwiec 2013 11:39
Zaloguj się, by skomentować