PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim zaprasza do składania oferty cenowej na realizację zamówienia dot. mikrobusa 9-osobowego.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce: O NAS -> PRZETARGI -> 2019 r.

 

Zapisz

Zapisz

 

PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim zaprasza do zapoznania się z wzorem regulaminu SEKCJI RODZICÓW.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

piątek, 07 marzec 2014 11:57

Eksperymentować każdy może

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Uczestnicy WTZ eksperymentowali w Centrum Nauki w Gdyni

Niezależnie od wieku czy płci, każdy z nas lubi eksperymentować, mając możliwość oderwania się od codziennych zajęć i poczuć się jak małe dziecko w świecie zagadek i techniki.

Mimo wielu co dziennych zajęć nasze WTZ-ty  w jedną lutową środę, a dokładnie 26.II. 2014,  wybrały się do Centrum Nauki w Gdyni. Każdy tam z zaciekawieniem i dużą radością, odkrywał tajniki poszczególnych eksperymentów z różnych dziedzin nauki.

Jednymi z najliczniejszych eksperymentów  znajdujących się w całym centrum, były z fizyki i jej wielu praw, którymi rządzi nasz świat. Oczywiście nie mogło zabraknąć stanowisk z nauki dzięki, której możemy poznać jak funkcjonuje i wygląda świat biologii i ludzkiego organizmu.

Może w najbliższej przyszłości, będziemy mogli sprawdzić swoją dalszą ciekawość świata, która będzie kontynuacją kolejnych eksperymentów w warszawskim Centrum Naukowym Kopernik. Któż to wie…. ??

Czytany 13557 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 marzec 2014 12:02
Zaloguj się, by skomentować