POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW: TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO I FIZJOTERAPEUTY do  ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY!
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W ZAŁĄCZNIKU PDF NA PODSTRONIE -> ŚDS -> O NAS


 

środa, 02 lipiec 2014 09:25

Charytatywny Maraton Rowerowy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Maraton 3 sierpnia!

Przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim oraz Fit Factory Ośrodek-Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Pruszczu Gdańskim organizuje Charytatywny Maraton Rowerowy na rowerach stacjonarnych, podczas którego chcemy zebrać fundusze na rikszę. Posiadamy już jedną, specjalnie przystosowaną do przewozu osób niepełnosprawnych. Okazuje się, że jest to nieoceniony sposób aktywnego spędzania czasu przez naszych podopiecznych. Mogą z niej korzystać nawet dzieci i młodzież z dużymi ograniczeniami ruchowymi i dzięki temu doświadczyć emocji, jakich na co dzień nie mają szans zdobyć.
Nasz Maraton będzie się odbywał przy okazji zorganizowanej w Pruszczu Lotnej Premii Tour de Pologne i przejazdu wyścigu. W tym czasie odbywać się będą na Faktorii również inne imprezy towarzyszące i kulturalne, tj. Mały Tour de Pologne dla dzieci, teatrzyk dla dzieci, a także trzygodzinny Maraton na rowerach stacjonarnych organizowany przez Fit Factory, w którym wezmą udział najbardziej wytrwali kondycyjnie uczestnicy.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszej akcji. Musimy wsiąść na rowerki stacjonarne i przez godzinę, przy muzyce i dopingu trenerów, wykręcić kilometry, które przybliżą nas do zakupu nowej rikszy. W trakcie maratonu będzie okazja do przejechania się rikszą, a także do przejażdżki na specjalnych rowerach trójkołowych.

_____________________________________


UWAGA!!! Kochani, z powodów od nas niezależnych musimy przenieść planowany Maraton Rowerowy na inny termin. Odbędzie się on najprawdopodobniej we wrześniu. O dokładnym terminie będziemy jeszcze informować. Bardzo przepraszamy wszystkich, którzy planowali wziąć w nim udział. Mam nadzieję, że będziecie z nami we wrześniu. Pozdrawiamy.

Czytany 3319 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 wrzesień 2014 10:50
Zaloguj się, by skomentować