POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW: TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO I FIZJOTERAPEUTY do  ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY!
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W ZAŁĄCZNIKU PDF NA PODSTRONIE -> ŚDS -> O NAS


 

środa, 19 wrzesień 2012 01:02

Wycieczka do Grudziądza

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dnia 19 września 2012 odbyła się wycieczka do Miasteczka Westernowego Kansas City znajdującego się w Rudniku koło Grudziądza.

Uczestnikami wycieczki byli Podopieczni OREW-u wraz z nauczycielami. Plan przewidywał mnóstwo atrakcji, których wszyscy byliśmy niezmiernie ciekawi.
    
Na początku byliśmy świadkami napadu na bank w Kansas City zorganizowanego przez bandę Braci Dalton oraz ich mamuśkę. Całe zajście nie obyło się bez ofiar. Na szczęście dzielny szeryf Lucky Luke położył kres dalszemu rozlewowi krwi i srogo ukarał rabusiów. Bracia Daltonowie musieli wziąć udział w zawodach jeździeckich. My siedzieliśmy na trybunach jak zaczarowani i z podziwem a czasem i przerażeniem oglądaliśmy numery popisowe rodem z Dzikiego Zachodu.
    
Ogromne wrażenie zrobił na wszystkich las, gdzie zamieszkiwały dinozaury. Figury naturalnej wielkości tych jurajskich gadów, które oddychają, poruszają się i wydają dźwięki wprawiły w zachwyt nas wszystkich. Zaskoczeniem dla przewodnika wycieczki było to, że żaden z naszych Podopiecznych nie bał się tych stworów. Niektóre dały się nawet pogłaskać.
    
Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się wrócić do Westernowego Miasteczka.

Czytany 19601 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 13 listopad 2012 01:52
Zaloguj się, by skomentować