1% PIT dla PSONI

Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Możesz nas wesprzeć przekazując 1% swojego podatku dochodowego. Wypełniając zeznanie podatkowe wpisz nasz numer KRS. Jeden procent twojego podatku pomoże nam finansować rehabilitację i edukację osób z niepełnosprawnością intelektualną i przyczyni się do przygotowania ich do samodzielnego życia oraz integracji społecznej.

Program PIT udostępniamy we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczania podatku i automatycznie przekaż nam 1% - kliknij TUTAJ.

KRS 0000325123

Zapisz

Zapisz

Nasz aktualny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                      

Regulamin Sekcji Rady Rodziców

w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

środa, 26 luty 2020 07:31

Bal karnawałowy 2020

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Bal dwóch placówek...

20 lutego 2020 r. w „Tłusty Czwartek” odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy Środowiskowego Domu Samopomocy. Uczestnicy do wspólnej zabawy zaprosili swoich przyjaciół z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Nasi podopieczni od dłuższego czasu przygotowywali się do balu, m.in. robiąc różnego rodzaju dekoracje, maski karnawałowe, czy na zajęciach kulinarnych przygotowując ciasta dla swoich kolegów i koleżanek.

Uczestników obu placówek nie trzeba było namawiać do zabawy – tańce rozpoczęły się wraz z pierwszą usłyszaną piosenką. W przerwie między tańcami był czas na poczęstunek, na którym głównie dominowały pączki i inne słodkości związane ze specyfiką dnia.

Czytany 1285 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2020 08:35
Zaloguj się, by skomentować