1% PIT dla PSONI

Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Możesz nas wesprzeć przekazując 1% swojego podatku dochodowego. Wypełniając zeznanie podatkowe wpisz nasz numer KRS. Jeden procent twojego podatku pomoże nam finansować rehabilitację i edukację osób z niepełnosprawnością intelektualną i przyczyni się do przygotowania ich do samodzielnego życia oraz integracji społecznej.

Program PIT udostępniamy we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczania podatku i automatycznie przekaż nam 1% - kliknij TUTAJ.

KRS 0000325123

Zapisz

Zapisz

Nasz aktualny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                      

Regulamin Sekcji Rady Rodziców

w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

piątek, 13 marzec 2020 07:31

Gala końcowa Aktorzy i Liderzy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gala podsumowująca II etap Aktorów i Liderów już za nami

9 marca 2020 roku odbyła się gala na zakończenie II części projektu "Aktorzy i Liderzy nowy wymiar samodzielności" - filmowa refleksja  o sile i mocy, które są w nas samych, a z których bardzo często nie zdajemy sobie sprawy.

Gala końcowa prezentująca finalne produkcje filmowe uczestników została zaprojektowana tak, że prowadzili ją oni sami. Dwoje podopiecznych zajęło się konferansjerką, a dwóch innych przebrało się za superbohaterów i wspomagało przebieg quizu dla publiczności oraz rozdania upominkowych "Oskarów". Poświęcili dużo czasu na przygotowania, ale poczuli też ogromną satysfakcję ze swoich wystąpień publicznych i autentycznego pokonania tremy scenicznej.

Mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy, publiczność oglądała ich na ekranie i oklaskiwała. Mogli też poczuć się jak liderzy, przewodzący całej uroczystości.

Czytany 1429 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2020 09:31
Zaloguj się, by skomentować