1% PIT dla PSONI

Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Możesz nas wesprzeć przekazując 1% swojego podatku dochodowego. Wypełniając zeznanie podatkowe wpisz nasz numer KRS. Jeden procent twojego podatku pomoże nam finansować rehabilitację i edukację osób z niepełnosprawnością intelektualną i przyczyni się do przygotowania ich do samodzielnego życia oraz integracji społecznej.

Program PIT udostępniamy we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczania podatku i automatycznie przekaż nam 1% - kliknij TUTAJ.

KRS 0000325123

Zapisz

Zapisz

Nasz aktualny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                      

Regulamin Sekcji Rady Rodziców

w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

piątek, 28 luty 2020 07:31

Tropikalna Wyspa

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Orewiacy wybrali się na Tropikalną Wyspę

14.02.2020 roku, odbył się coroczny Bal Karnawałowy i nasz Ośrodek zamienił się w bajeczną, kolorową tropikalną wyspę pełną flamingów, palm, egzotycznych liści i lian. Na zabawę przybyli podróżnicy z południowych mórz, piraci, egzotyczne księżniczki, mieszkańcy lagun i zamorskich krain, a nawet mityczne zwierzęta. Bawiliśmy się przy hawajskich i rodzimych rytmach kosztując niesamowite owoce jak kiwano, liczi, mango czy papaję. Dla odważnych była nauka tańca Huki-Lau i spacer po najprawdziwszej plaży....

Czytany 1277 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2020 09:53
Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj się

On-line

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.