PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim zaprasza do składania oferty cenowej na realizację zamówienia dot. mikrobusa 9-osobowego.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce: O NAS -> PRZETARGI -> 2019 r.

 

Zapisz

Zapisz

poniedziałek, 04 czerwiec 2012 00:00

Dzień Dziecka w OREW

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 czerwca na terenie Ośrodka odbyła się rodzinna impreza z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca.

Pogoda spłatała nam niestety figla i nie pozwoliła na zabawę w plenerze, ale w żaden sposób nie zaszkodziło to dobrej zabawie. Bardzo miło było nam gościć licznie przybyłych rodziców i dzieci. Tym bardziej, że wśród licznego grona niezawodnych Mam znalazło się także trzech Tatusiów oraz dziadkowie Dominika. Wszyscy doskonale się bawili... podczas pląsów, zawodów sportowych i wspólnego śpiewania. Podczas konkursu plastycznego powstały wspaniałe portrety zarówno mam jak i dzieci. Na koniec dzieciaki wręczyły małe upominki dla swoich rodziców, czemu towarzyszyły czułe uściski i ukradkiem ocierane łzy wzruszenia.

Nasi podopieczni również zostali obdarowani prezentami, które były miłym dopełnieniem zabawy. Gości i pracowników spotkała kulinarna niespodzianka. Państwo Pawlikowscy razem z Państwem Wirkus ufundowali przepysznego dzika, a Państwo Kanas i Państwo Śpiewak zorganizowali zdrowe surówki. Posiłek rozpieścił podniebienia zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jeszcze raz chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom, a także wszystkim, którzy tego dnia zechcieli zaszczycić nas swoją obecnością.

Czytany 19808 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 marzec 2013 21:14
Zaloguj się, by skomentować