PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim zaprasza do składania oferty cenowej na realizację zamówienia dot. mikrobusa 9-osobowego.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce: O NAS -> PRZETARGI -> 2019 r.

 

Zapisz

Zapisz

 

PSONI Koło w Pruszczu Gdańskim zaprasza do zapoznania się z wzorem regulaminu SEKCJI RODZICÓW.

Więcej informacji na naszej stronie w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

sobota, 24 listopad 2012 23:42

Terapia

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Profesjonalnie, indywidualnie, życzliwie.

Nasza wykwalifikowana kadra Środowiskowego Domu Samopomocy gwarantuje udzielenie profesjonalnej pomocy, poradnictwa specjalistycznego oraz terapii i rehabilitacji społecznej.

Dążymy do stworzenia zindywidualizowanej, dodatkowej pomocy w procesie kształcenia dla osiągnięcia lub utrzymania prawidłowego przebiegu rozwoju we wszystkich sferach życia. Uczestnicy naszego Ośrodka mają możliwość korzystania z różnych zajęć i form terapii. Planując zajęcia terapeutyczne dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego uczestnika. Prowadzimy zajęcia plastyczne, ruchowe, muzyczne, terapię zajęciową, zajęcia kulinarne. W programie mamy liczne spacery, wycieczki, imprezy okolicznościowe i uczestnictwo w kulturze.

Dom nasz to miejsce przyjazne i życzliwe podopiecznym i ich rodzinom. Można tu nawiązać nowe kontakty, znaleźć pomoc i wsparcie w pokonywaniu problemów życia codziennego związanych z niepełnosprawnością - i nie tylko.

 

Zadanie finansowane ze środków Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański

Zapisz

Czytany 6441 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 październik 2016 07:03

Galeria

Więcej w tej kategorii: « Cele
Zaloguj się, by skomentować