wtorek, 01 styczeń 2013 00:00

Uczestnicy pracowni

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Uczestnicy Pracowni gospodarczo-porządkowej.

Justyna - to zawsze wesoła i uśmiechnięta oraz sympatyczna osoba. Chętnie pomaga koleżankom i kolegom we wspólnej pracy, a swoje indywidualne zajęcie wykonuje ochoczo i bardzo sumiennie. W wolnych chwilach uwielbia rysować kredkami wielobarwne, nietuzinkowe i zabawne prace, którymi ochoczo obdarowuje lubiane przez siebie osoby.

Basia - kocha śpiewać, a każdą podchwyconą i usłyszaną melodię podłapuje i zaczyna nucić. Jest otwartą i bezpośrednią osobą. Bardzo szybko odnajduje się przy każdych uroczystościach w których bierze udział . Chętnie i zawsze służy swoją pomocą i dobrą radą.

Busia – spokojna i nieśmiała. Lecz w niewielkim gronie ożywia się i sama podejmuje dyskusję ze swoimi koleżankami z grupy. Ulubioną formą spędzania i wypełniania wolnego czasu jest wyszywanie oraz układanie puzzli z przyrodniczymi motywami.

Jarek – to nasz rodzynek wśród całej grupy. Jak przystało na jedynego mężczyznę jest zaradny i samodzielny gdy wykonuje powierzone mu czynności. Czasem lubi płatać drobne psikusy, aby wywołać uśmiech wśród koleżanek. Lubi być pomocny i otaczać opieką inne osoby z grupy. Przez co jest lubiany w swojej grupie.

Marzena – jest osobą bardzo otwartą i chętnie podejmującą dyskusję na dowolny temat. Poproszona o pomoc przez pozostałe koleżanki, nie odmawia. Chętnie angażuje się i bierze udział w grach i zabawy zespołowych jak i indywidualnych. Każde powierzoną pracę wykonuje bardzo chętnie i z ochotą. Spacery na świeżym powietrzu Marzenę relaksują i czuje się odprężona.

Czytany 5535 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 kwiecień 2013 22:06
Zaloguj się, by skomentować