W Środowiskowym Domu Samopomocy realizowany jest kolejny projekt refundowany ze środków PFRON, w latach 2021 - 2024: "Pokonujemy bariery przez muzykę i ruch". Więcej informacji na temat zajęć i wyjść w ramach programu, włącznie z reportażem fotograficznym, możecie Państwo zobaczyć w aktualnościach.

 

Zapisz

Zapisz

niedziela, 02 grudzień 2012 00:09

Uczestnicy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jacek

Uczestnik pracowni zajmujący się głównie pracami stolarskimi. Z dużą dokładnością wycina w drewnie oraz w płycie najbardziej skomplikowane wzory. Spod jego ręki wychodzą wspaniałe tryptyki - ikony. Wykonane przez niego prace powędrowały także poza granice naszego kraju , między innymi do USA czy Szwecji. Wykonuje także prace z tyczek bambusowych takie jak wietrzne dzwonki, przyborniki na biurko.

Jadwiga

Uczestniczka pracowni od początku powstania Warsztatów. Głównym i ulubionym zajęciem Jadwigi jest wyszywanie serwetek (głównie haftem kaszubskim). Charakteryzuje się wytrwałością i cierpliwością , jej misternie wyszywane serwetki są ozdobą nie jednego domu. Jadwiga jest bardzo pracowita i chętna do pomocy, dzięki jej upodobaniu do porządku w pracowni jest zawsze czysto i schludnie.

Marzena

Uczestniczka pracowni zajmująca się zdobieniem przedmiotów metodą decoupage. Pudełka wykonane przez Marzenę wspaniale nadają się do przechowywania ,,prywatnych skarbów" , które każda kobieta posiada. Podczas pracy przy świecznikach z drewna wykazuje bardzo dużo cierpliwości i dokładności w dopracowaniu wszystkich najmniejszych szczegółów.

Natalia

Uczestniczka pracowni zajmująca się głównie wyszywaniem serwetek haftem krzyżykowym. Z dużą dokładnością i cierpliwością oddaje się temu zajęciu. Czas i precyzja potrzebne do wykonania prac wpływa na Natalię uspakajająco i relaksująco, a prace przez nią wykonane cechują się dużą kolorystyką i miłym dla oka wyglądem.

Tomasz

Uczestnik Pracowni Technik Różnych od stycznia 2012r. Tomasz jest niezwykle uzdolniony malarsko. Spod jego ręki wychodzą spaniałe prace, które zdobią ściany Warsztatów. Jest laureatem konkursów plastycznych. Interesuje się prehistorią, szczególnie okresem kredy - czasu, w których żyły dinozaury. Wykonane przez niego postacie zwierząt są dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistych postaci. Jest także zagorzałym fanem gier komputerowych.

Czytany 7065 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 listopad 2016 12:05
Zaloguj się, by skomentować