W Środowiskowym Domu Samopomocy realizowany jest kolejny projekt refundowany ze środków PFRON, w latach 2021 - 2024: "Pokonujemy bariery przez muzykę i ruch". Więcej informacji na temat zajęć i wyjść w ramach programu, włącznie z reportażem fotograficznym, możecie Państwo zobaczyć w aktualnościach.

 

Zapisz

Zapisz

piątek, 13 marzec 2020 07:31

Gala końcowa Aktorzy i Liderzy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gala podsumowująca II etap Aktorów i Liderów już za nami

9 marca 2020 roku odbyła się gala na zakończenie II części projektu "Aktorzy i Liderzy nowy wymiar samodzielności" - filmowa refleksja  o sile i mocy, które są w nas samych, a z których bardzo często nie zdajemy sobie sprawy.

Gala końcowa prezentująca finalne produkcje filmowe uczestników została zaprojektowana tak, że prowadzili ją oni sami. Dwoje podopiecznych zajęło się konferansjerką, a dwóch innych przebrało się za superbohaterów i wspomagało przebieg quizu dla publiczności oraz rozdania upominkowych "Oskarów". Poświęcili dużo czasu na przygotowania, ale poczuli też ogromną satysfakcję ze swoich wystąpień publicznych i autentycznego pokonania tremy scenicznej.

Mogli poczuć się jak prawdziwi aktorzy, publiczność oglądała ich na ekranie i oklaskiwała. Mogli też poczuć się jak liderzy, przewodzący całej uroczystości.

Czytany 2621 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2020 09:31
Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj się

On-line

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.