Nasz aktualny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                      

Regulamin Sekcji Rady Rodziców

w zakładce: O NAS -> INFORMACJE

 

Zapisz

Zapisz

sobota, 01 grudzień 2012 23:41

Uczestnicy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Uczestnicy Kuchni dydaktycznej.

Justyna

Justyna świetnie radzi sobie w pracowni, jak sama mówi: umie wszystko. Prywatnie lubi spacery i samodzielne robienie zakupów. Jej ulubione danie to rosół.

Joanna

Joanna jest dobrym duchem kuchni. Świetnie orientuje się gdzie znajdują się wszystkie akcesoria kuchenne i zawsze służy swoim kolegom pomocą. Prywatne hobby Joanny to krzyżówki wykreślanki. Jej ulubione danie to zupa pomidorowa.  

Małgorzata

Małgorzata - uczestniczka Warsztatów od września 2012 - z wielkim zaangażowaniem przystępuje co dzień do pracy. Zainteresowania Małgorzaty to czytanie książek. Jej ulubione danie to gołąbki.  

Paulina

Paulina posiada wcześniejsze doświadczenia związane z pracą w kuchni. Skończyła szkołę o kierunku kucharskim. Ulubionym zajęciem Pauliny jest jazda na rowerze. Jej ulubione danie to zupa ogórkowa.  

Krzysztof

Jedyny pan w Kuchni Dydaktycznej. W kole zainteresowań Krzysztofa znajduje się ezoteryka, fantastyka naukowa, literatura fantastyczna. Krzysztof jako wegetarianin promuje w naszej kuchni dania bezmięsne. Jego ulubione danie to przekąska składająca się z groszku, fasoli czerwonej, kukurydzy i ananasa.  

Czytany 7587 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 grudzień 2012 18:41
Zaloguj się, by skomentować